Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Mc Donalds cup 2014 (Kuželka)

Mc Donalds cup 2014 (4.- 5. ročník)
Dne 16.4.2014 se odehrálo základní kolo. Turnaj, kterého se zúčastnila čtyři družstva, proběhl díky nepříznivému počasí v tělocvičně. Naši žáci bojovali, ale dosáhli pouze jednoho vítězství ( Oblačná 5:4, Husova 3:11, Ještědská 2:4). Skončili jsme na třetím místě. Vítězství v turnaji a postup do dalšího kola si zajistila Ještědská. Naše sestava: Novák, Pacourek, Plechatý, Samek, Strejc, Szajkó, Šátek, Šlégl, Vittiš. Celý turnaj odpískal skvělý rozhodčí Josef Šůma z 9. A. Děkujeme.