Malování keramiky (Plachá)

Ačkoli je Den matek ještě daleko, žáci 4.B se rozhodli připravit si dárky pro maminky včas. Na kurzu malování keramiky si vyzkoušeli namalovat hrneček.
Není to složité, jde jen o nápad a hraní s barvami. Lektoři přivezli keramiku namočenou v bílé glazuře, štětce, barvy a odborné rady, jak s keramikou pracovat, jaké jsou techniky malování a jak používat barvy. Po pečlivém malování si nechaly děti výrobky vypálit v peci při vysoké teplotě. Originální dílo tvořené láskou bude tím nejkrásnějším dárkem.