Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Logická olympiáda 2012 (Plachá)

Logická olympiáda je soutěž pořádaná Mensou České republiky založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatné a logické uvažování. Nominační kolo pro žáky 1.st. ZŠ se konalo ve dnech1.-7.října, ve kterém soutěžící vyplnili on-line test. Mezi nejlepší řešitele Libereckého kraje postoupilo 5 žáků naší školy:
L.Faitová, M.Plecháčová, M.Šašek z 2.B a N.Macounová, J.Šlégl z 4.A. Tito žáci postoupili do krajského kolo, kterého se zúčastní 2.listopadu. Gratulujeme a přejeme úspěch!