Kinderiáda

KINDERIÁDA
V úterý 23.10.2007 se na stadionu Střelnice v Jablonci nad Nisou konala KINDERIÁDA.
Za naši školu v této atletické soutěži zabojovali tito žáci: E.Sůvová, M.Mečíř-2.tř., M.Kubla-3.tř., L.Müllerová, M.Neuman 4.tř., K.Tylichtrová, L.Černohorský-5.tř.
Našimi největšími úspěchy bylo 8.místo v hodu plným míčem - získal ho M.Neuman, 10.místo v běhu na 60 m -  M.Mečíř a 11. místo v běhu na 60 m - L.Černohorský.
Vedle povinných disciplín si děti mohly vyzkoušet překážkovou dráhu, hod gumovou šipkou, skok o tyči a získat tak sladkou odměnu. Akce děti nadchla snad i proto, že si každý odnášel kromě sportovních zážitků také malý dárek.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.