Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Karnevalové veselí ve školní družině

Než přivítáme jaro, musíme si pořádně zařádit, alespoň jedno odpoledne. A nejlépe v maskách. Pro letošní karneval jsme zvolily téma pohádky. A tak se tu sešli víly, princezny, zvířátka, čarodějové, pohádkové bytosti a spousta dalších. Jen málokdo se nechal o tuto taškařici připravit. Některé nedočkavé víly a bílé paní, stejně jako mušketýry jste mohli na chodbách školy potkat už během dopoledního vyučování. To laskavé paní učitelky přimhouřily oči a vyvolávaly k tabuli místo žáčků tajemné bytosti.
Všem se děti představily v průvodu školou. Pozdravili pana ředitele a Červená Karkulka se podělila i s dobrotami v košíčku.
Zážitkem byl pro všechny společný tanec a postupná přehlídka.
Tak na viděnou příští rok.

Vychovatelky školní družiny