Důležitá sdělení - INFORMACE

Ilustrátorova laboratoř (Šímová)

V úterý 14.4.2015 navštívili žáci 2.B Galerii Liberec. Otevřeli tak doprovodný program k výstavě ilustrací Anny a Evy Mastníkových. Program děti zábavnou formou seznámil se světem obrázků dvou zajímavých autorek - matky
a dcery. Eva se soustředí na ilustraci knih pro děti v návaznosti na nejlepší českou tradici, spolupracuje nejčastěji s nakladatelstvím Albatros. Dcera Anna se věnuje spíše animovanému filmu a vlastnoručně vyrábí loutky, hračky či šperky. Děti se seznámily s tvorbou animovaných filmů, plnily zajímavé úkoly,  samy si vytvořily leporelo, zapojily vlastní fantazii při ztvárnění neobyčejného živočicha.