Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Hrajeme si, přemýšlíme a vyrábíme (Plachá)

Stereoskop, kazoo, fanfrnoch, periskop,bilboquet... to nejsou náhodně vybraná slova ze slovníku cizích slov, ale výrobky, které děti vyráběly v dílničce nazvané Vyrábíme všelicos z trubiček toaletních papírů, která se konala 30.9. v Krajské vědecké knihovně v Liberci. Nebyly důležité barvy a ozdoby, ale znalosti z optiky, které děti využily při výrobě zajímavé hračky.
K tomu posloužily obyčejné ruličky z toaletního papíru, nůžky, lepidlo a šikovné ruce.