Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Galerie- Socha, busta, objekt

Animační program SOCHA, BUSTA, OBJEKT žáky přenesl do světa soch ve veřejném prostoru. Společně jsme se pokusili rozkrýt význam termínů "socha", "plastika" a "objekt". Na výstavě obrazů a plastik výtvarníka Jaroslava Róny jsme objevovali labyrinty, které jsou častým námětem v jeho díle. Děti  následně vytvářely vlastní labyrinty z různých materiálů přímo mezi sochami ve výstavě.