Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Finále vánočního florbalu (Urban)

V pátek 19.12.2014 proběhlo finále vánočního turnaje ve florbalu 6.-7. a 8.-9. tříd. V mladší kategorii nastoupila do finále mužstva FC Bohnice (Čížek, Čuřík, Kaiser, Brože, Lochman, Špinka)a FC Nám se nechce (Samek, Šátek, Plechatý, Pacourek, Hamada, Strejc). Po překvapivém úvodu, kdy FC Bohnice rychle prohrávaly 0 : 3, došlo k postupnému obratu, FC Bohnice pomalu převzaly iniciativu a skóre otočily na konečných 7 : 3 .

Ve starší kategorii bylo finále mnohem vyrovnanější a tak se dá říct, že vyhrály šťastnější v samostatných nájezdech. Po konečném výsledku 2 : 2, tak na nájezdy 2 : 1 zvítězily Ráček a spol. (Ráček, Daněk, Stříteský, Stibor, Sedláček) nad FC Velký kladiva (Karlík, Gembický, Hanuš, Halgaš, Plechatý).