Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Finále vánočního florbalu (Urban)

V pátek 19.12.2014 proběhlo finále vánočního turnaje ve florbalu 6.-7. a 8.-9. tříd. V mladší kategorii nastoupila do finále mužstva FC Bohnice (Čížek, Čuřík, Kaiser, Brože, Lochman, Špinka)a FC Nám se nechce (Samek, Šátek, Plechatý, Pacourek, Hamada, Strejc). Po překvapivém úvodu, kdy FC Bohnice rychle prohrávaly 0 : 3, došlo k postupnému obratu, FC Bohnice pomalu převzaly iniciativu a skóre otočily na konečných 7 : 3 .

Ve starší kategorii bylo finále mnohem vyrovnanější a tak se dá říct, že vyhrály šťastnější v samostatných nájezdech. Po konečném výsledku 2 : 2, tak na nájezdy 2 : 1 zvítězily Ráček a spol. (Ráček, Daněk, Stříteský, Stibor, Sedláček) nad FC Velký kladiva (Karlík, Gembický, Hanuš, Halgaš, Plechatý).