Exkurze v České Spořitelně (29.1.)
Projekt "Abeceda peněz" s Českou Spořitelnou
Naše třída byla vybrána do projektu "Abeceda peněz". Založíme si svoji firmu,představíme náš podnikatelský plán (už víme, že budeme vyrábět náramky, klíčenky a fotorámečky) a od ČS dostaneme vstupní kapitál na rozjezd firmy.Opravdové peníze na nákup materiálu a propagaci.
1.část: exkurze v ČS Liberec, 29.1.2018. Uvidíme zázemí banky,budeme pracovat s penězi a dozvíme se mnoho zajímavého. Též představíme naši firmu (bude se jmenovat AMULET) a naše logo.
2.část: Jarmark - duben 2018 - v prostorách ČS (budova či parčík) budeme prodávat lidem (klientům, zaměstnancům, rodičům) naše výrobky. Výtěžek použijeme na třídní výlet či rozlučkovou party k zakončení 1.stupně.
Marketingově Jarmark budeme i propagovat (reklamní letáky,web, tisk, TV). ČS nám pomůže.
Těšíme se na účast rodičů a jejich pomoc s občerstvením (koláčky, pití,...), které též budeme prodávat. O přesném datu vás budu informovat. Předběžný termín 10.4.2018.
Třídy
Žákovská knížka
Školní družina
Školka
Jídelna
Školní časopis
Aktuality ze školy
NATURE RUN 5.10.2025 (Plačková)
O víkendu se uskutečnil osmý ročník prestižního závodu Mattoni Run Nature.
Zásobníky na hygienické potřeby dívek
Novinka na toaletách dívek
Florbal ZŠ dívky (6.-7.třídy)
Základní skupina tradičního turnaje ZŠ ve florbale