Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Etiketa - Centrum Vlasty Buriana

Ve čtvrtek 4.2.2016 jsme navštívili nedaleké Centrum Vlasty Buriana, kde se žáci nejprve dozvěděli informace o životě tohoto slavného libereckého rodáka a měli možnost prohlédnout si vystavené plakáty, fotografie z jeho života apod. Dále následovala přednáška "Etiketa" o pravidlech slušného chování ve společnosti, opět v kontextu s postavou Vlasty Buriana a krátkými úryvky z filmu.