Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Den stromů (Plachá)

Den stromů se v České republice koná od roku 1906 s cílem připomenout význam stromů pro naši planetu a přispět k jejich ochraně.
Děti ze 3.B ho oslavily v sobotu 19.října v Ekocentru Střevlík, kde byl připraven bohatý program. A děti slavily se sekyrkou i dlátem v ruce, popíjely mošt,obdivovaly dřevěné hračky, se zájmem sledovaly pohádku O Lesněnce. Také vyráběly v tvořivých dílnách a na jarmarku si nakoupily dárečky domů. Obloha se modrala a oldřichovské lesy se skvěly v podzimních barvách. Krásný a smysluplný den.