Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - JARNÍ prázdniny 26.2.-1.3.2024 a informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Den pro dětskou knihu (Plachá)

V sobotu 29.11. v Krajské vědecké knihovně se žáci 4.B zúčastnili akce Den pro dětskou knihu. Děti se mohly zúčatnit dvou programů. Milovníci knih malovali pohádky, tvořili vlastní komiks a vymýšleli pohádkové příběhy. V druhém pořadu si mohly děti vyzkoušet různé přírodní aktivity ve velké přehlídce zábavných  fyzikálních a chemických pokusů a řešit matematické hříčky a hlavolamy.