Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Atletické závody (Václav)

Atletické závody – POHÁR ROZHLASU STARŠÍ ŽÁCI
V naší škole se snažíme o sportovní všestrannost, proto jsme letos absolvovali atletické závody na Městském stadionu a nutno podotknout, že v konfrontaci jsme nedopadli vůbec špatně. V kategorii starších chlapců jsme obsadili skvělé 2. místo a starší žákyně jsou nakonec sedmým kolektivem z okresu Liberec.
Děkujeme za reprezentaci a vzorné chování!!!
STARŠÍ ŽÁCI: GEMBICKÝ, MEČÍŘ, DANĚK, PROKOPEC, ŽIŽKA, KRPATA, PLECHATÝ, KLEINER
STARŠÍ ŽÁKYNĚ: KOCOUROVÁ, MEIEROVÁ, GORSKÁ, SONNTAGOVÁ, KAŠPAROVÁ, TROJANOVÁ