Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Akce pro děti z azylových domů: Krabice od bot

Naše třída se rozhodla, že letos místo čekání na nadílku od Mikuláše sama někoho obdaruje. Zapojili jsme se do projektu Krabice od  bot. Každý přinesl něco, co by mohlo potěšit kluka nebo holku z první třídy. Nejdříve jsme si mysleli, že přichystáme jednu krabici pro kluka a jednu pro holku. Věcí se ale sešlo tolik, že jsme udělali krabice dvě. Byly plné sladkostí, hraček, knížek, her i nějakých kousků oblečení.  Nakonec je stačilo zavézt na sběrné místo v centru města. Moc děkuji všem, kdo se ochotně zapojili a velký dík patří i všem ochotným rodičům. Snad dárky udělají radost těm, kteří to opravdu potřebují.