3.9. DEN POBYTU V PŘÍRODĚ
Ve středu jsme se vydali na tradiční Den pobytu v přírodě. Naše trasa začínala u školy, odkud jsme zamířili směr ZOO.
Po bláznivém začátku, kdy jsme řešili nevolnost jednoho žáka a tedy: "Co s ním?" :-( .... jsme pokračovali směrem k ZOO a na Výšinu, kde jsme si udělali malé posezení a dali si svačinu. Tam nám největší radost udělalo pohlazení oslíka a kozy. :-) Koza byla mazel!!! Ochotný majitel nám otevřel o hodinu dřív a prodal nanuky a limonády.
Po krátkém odpočinku jsme se vydali zpět do města. Cestou jsme se zastavili v cukrárně u ZOO, kde jsme si pochutnali na zmrzlině a sladkostech. Na závěr jsme ještě navštívili hřiště, kde jsme si všichni společně pohráli. Pak už zpátky do školy, plní zážitků a dobré nálady. Když jsme míjeli cukrárnu na Sokolovském náměstí, našli se i tací, co žadonili o zastávku na zmrzlinu. :-D
Ale s mužskou částí třídy jsem byla za jedno v tom, že nejlepší zákusek je stejk! :-)
Byl to krásný den, který jsme si všichni moc užili.
Třídy
Žákovská knížka
Školní družina
Školka
Jídelna
Školní časopis
Aktuality ze školy
Zapojte se do soutěže
Naše škola se zapojuje do projektu Kraje pro bezpečný internet, jehož cílem je naučit děti a mládež bezpečně se pohybovat ve světě internetu a moderních technologií.
Florbal ZŠ dívky (8.-9.třídy)
Základní skupina turnaje základních škol ve florbale
NATURE RUN 5.10.2025 (Plačková)
O víkendu se uskutečnil osmý ročník prestižního závodu Mattoni Run Nature.