Republikové finále v přespolním běhu (17.11.)

8. místo v ČR v přespolním běhu!

Ve čtvrtek 17.10. proběhlo republikové finále v přespolním běhu ZŠ a SŠ v Malšově Lhotě u Hradce Králové. Naše družstvo mladších žáků si nominaci zasloužilo vítězstvím na krajském finále.

V této kategorii startovalo 14 týmů - krajských vítězů. Trať měřila 2100m a byla vedena v rekreačním areálu Stříbrný rybník.

Naše sestava:

Ondřej Vacek (mezi jednotlivci 11.místo), Denis Havlíček (24.), Jan Schovanec (41.), Richard Zítko (62.), Matouš Dostál (69.), Jan Pozler (71.).

Celkové pořadí škol:.

1 ZŠ Opava, Englišova

2 ZŠ Příbram - Březové Hory

3 ZŠ Pardubice - Ohrazenice

4 ZŠ Šumperk, Dr. E. Beneše

5 ZŠ Mírová, Ústí nad Labem

6 ZŠ Marjánka, Praha

7 ZŠ Nové Město n. M., Vratislavovo nám.

8 ZŠ Barvířská Liberec

9 ZŠ Uherské Hradiště, Sportovní

10 ZŠ a MŠ Hradec Králové, Štefcova

11 ZŠ Tachov 148 74

12 ZŠ Sokolov, Pionýru

13 ZŠ, Znojmo, Mládeže

14 ZŠ J. Hradec II, Jarošovská

Gratulujeme klukům ke skvělému výsledku a děkujeme za příkladnou reprezentaci naší školy !