Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Slet čarodějnic v ŠD (Blahová)

V pondělí 29. 4.  se začala školní zahrada hemžit čarodějkami a čaroději, kteří se dostavili na již tradiční setkání v předvečer Filipojakubské noci.  Své kostýmy předvedli při společné přehlídce, rodičům zarecitovali kouzelnou básničku a své hlavičky potrápili při luštění čarodějného rébusu.  Za vyluštěný rébus čekala malé čaroděje sladká odměna. Společně jsme symbolicky upálili čarodějnici, kterou nám vyrobili „Netopýři“ a poté jsme si již užívali společné opékání a povídání s rodiči. Počasí nám letos opravdu vyšlo a všichni jsme si společné odpoledne užili.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na další setkání.