Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - INFORMACE

Výtvarné dílničky

Kroužek je určen žákům 1.- 3.r.
Cena: 500,-/měsíc
Termín: čtvrtek 13:45-14:345

Vedoucí kroužku: K. Vávrová

Během našeho únorového tvoření jsme se pustili do výroby snowboardistů z barevného papíru a kartonu na zasněženém kopci z vaty. První Valentýnskou výtvarku jsme vyráběli květináče zdobené ubrouskem, dortovou podložkou a květiny na špejli z barevných papírů a korálků, druhou hodinu si děti domů odnášely lapače snů s korálky a srdíčky z fleecu. Březen jsme odstartovali balónkovou párty a portréty se "žvýkačkou" z balónků, během další "recyklační "hodiny jsme využili bublinkovou fólii a vodovky na výrobu a zachování včelího úlu a čistého oceánu plném barevných rybiček.
 

Poslední prosincové tvoření jsme zdobili vánoční stromečky v květináči, které jsme omotali barevnou bavlnkou, posypali třpytkami a doplnili spoustou barevných dárečků z balícího papíru.

První letošní vyrábění sněžítek z kartonu, vaty a barevných papírů se dětem moc povedlo.
Během hodiny jsme si vyzkoušeli i kouzelné čarování.

První pololetí jsme zakončili se sněhuláky lyžaři ze šišek a dřevěných špachtlí, zaletěli jsme společně do vesmíru krásnými barevnými raketami a ochutnali marťanské dobroty. V poslední společné hodině jsme recyklovali plasty a přeměnili je na roztomilé tučňáky.

Těším se na další společně tvoření.
Káťa

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Během našeho listopadové tvoření jsme se společně pustili do výroby podzimních dekorací.
Vyrobili jsme si vázy ze zavařovacích sklenic a kytičky z kaštanů a barevného papíru, sovy ze šišek, podzimní strašidlo z listů a bavlnek.
První prosincovou hodinu nás navštívili čerti s andělem. Děti jim zazpívaly a za odměnu si domů kromě vyrobeného andílka odnášely i malou dobrotu.
Těším se napříště.