Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Vzdělávání dotykem

Zdroj: Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OPVK)

Registrační číslo: CZ.1.07/1.3.00/51.0031

Žadatel: ATTEST, s.r.o.
ZŠ Liberec, Barvířská 38/6, p.o. je partnerem projektu

Realizace projektu: 1.10.2014 – 31.7.2014

Se začátkem školního roku 2014/15 byl zahájen projekt „Vzdělávání dotykem“, do něhož se naše škola zařadila jako partner po boku dalších 51 škol z Libereckého kraje. Projekt podporuje profesní rozvoj pedagogických pracovníků v oblasti pedagogických kompetencí, aplikace informačních a komunikačních technologií do prostředí vzdělávání žáků na základních a středních školách, prohlubování odborných znalostí a implementace dotykových digitálních zařízení do školního prostředí. Do projektu se zapojilo 20 pedagogů, kteří absolvují vzdělávací kurzy v oblastech: Příprava projektů na ZŠ a využívání ICT ve výuce pro ZŠ, Počítačová kriminalita a kyberšikana, Autorské právo ve školní praxi, Elektronické vedení dokumentů školy, E-learning pro pedagogy a Didaktiky odborných předmětů. Pedagogové obdrží k dispozici vybrané dotykové technologie (15 tabletů a 5 notebooků). Součástí projektu je rovněž vzdělávání ředitelů v oblasti zadávání veřejných zakázek.

Odkazy:

www.vzdelavanidotykem.cz

www.op-vk.cz

www.msmt.cz

www.esfcr.cz

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.