Vzdělávání dotykem

Zdroj: Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OPVK)

Registrační číslo: CZ.1.07/1.3.00/51.0031

Žadatel: ATTEST, s.r.o.
ZŠ Liberec, Barvířská 38/6, p.o. je partnerem projektu

Realizace projektu: 1.10.2014 – 31.7.2014

Se začátkem školního roku 2014/15 byl zahájen projekt „Vzdělávání dotykem“, do něhož se naše škola zařadila jako partner po boku dalších 51 škol z Libereckého kraje. Projekt podporuje profesní rozvoj pedagogických pracovníků v oblasti pedagogických kompetencí, aplikace informačních a komunikačních technologií do prostředí vzdělávání žáků na základních a středních školách, prohlubování odborných znalostí a implementace dotykových digitálních zařízení do školního prostředí. Do projektu se zapojilo 20 pedagogů, kteří absolvují vzdělávací kurzy v oblastech: Příprava projektů na ZŠ a využívání ICT ve výuce pro ZŠ, Počítačová kriminalita a kyberšikana, Autorské právo ve školní praxi, Elektronické vedení dokumentů školy, E-learning pro pedagogy a Didaktiky odborných předmětů. Pedagogové obdrží k dispozici vybrané dotykové technologie (15 tabletů a 5 notebooků). Součástí projektu je rovněž vzdělávání ředitelů v oblasti zadávání veřejných zakázek.

Odkazy:

www.vzdelavanidotykem.cz

www.op-vk.cz

www.msmt.cz

www.esfcr.cz

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.