Třídy se zaměřením na AJ

TŘÍDY SE ZAMĚŘENÍM NA ANGLICKÝ JAZYK
Vyučuje se zde genetickou metodou čtení, děti se od 1. třídy seznamují s anglickým jazykem ve spolupráci s rodilým mluvčím, individuální přístup je zajištěn malým počtem žáků ve třídě.

Školní družina - pololetní a jarní prázdniny

29.1.2021 – pololetní prázdniny
školní družina v provozu pouze při přihlášení dostatečného počtu zájemců

1..2. - 5.2. - jarní prázdniny
školní družina v provozu nebude

Výuka od 25.1. do 28.1.2021

v příštím týdnu (25.-28.1.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.
V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny.
Žáci obdrží výpis z vysvědčení po návratu do školy. Známky za 1. pololetí naleznete
od 28.1.2021 v elektronické žákovské knížce.