Přespolní běh (2.10.)

Zlato z přespolního běhu

Ve středu 2.10. se naše škola zúčastnila tradičního závodu ZŠ v přespolním běhu v Ruprechticích.

Letos jsme sestavili 2 družstva – mladší žáky ze 7.třídy a starší žákyně z 8. a 9.třídy. Berenika Lajtkepová si pak závod zkusila na vlastní pěst v mladších žákyních.

A kluci suverénně vybojovali zlaté medaile!

Zvítězili s velkým náskokem před dalšími 8 školami.

1.       ZŠ Barvířská                           4. ZŠ Vrchlického                          7. ZŠ Husova

2.       ZŠ nám.Míru                           5. ZŠ Oblačná                              8. ZŠ Dobiášova

3.       Gymnázium Frýdlant                6. Gymnázium FXŠ                       9. ZŠ Stráž n/N.

V jednotlivcích:

3.místo Vacek Ondra