Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Jarmark

Ve čtvrtek 11.4.2019 jsme JARMARKEM ukončili projekt ČS"Abeceda peněz". Od začátku roku jsme se věnovali vyrábění náramků, náhrdelníků, náušnic, ale také velikonočních zápichů. Práce nás bavila, a tak jsme zaplninli tři velké krabice našimi výrobky. Velmi nás potěšila podpora maminek a tatínků. Sešlo se nám opravdu hodně koláčů, dortíků a jiných dobrůtek. Na Jarmarku se vše dobře prodávalo. Atmosféra byla milá a přátelská. Proto není divu, že jsme vydělali neuvěřitelných 12 000Kč! Ještě jednou děkujeme!