Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Dopravní soutěž (Wollrabová)

Dne 15. května se naše škola zúčastnila oblastního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů. Letos se nám podařilo sestavit soutěžní družstvo pouze v kategorii II. (žáci 12-16let). Za školu nás reprezentovali: Tereza Bláhová (9B), Sofie Heilandová, Martin Škaloud (8B) a Daniel Pokorný (8A).

Naši žáci získali krásné 2. místo. Tereza Bláhová se umístila na 3. místě za jednotlivce v II. kategorii.

Gratulujeme!!!

Dopravní soutěž je koncipovaná tak, že soutěžící musí získat, pokud možno, co nejmenší počet trestných bodů za jednotlivé disciplíny. Soutěžní disciplíny jsou velmi náročné a vyžadují nejen znalosti dopravních předpisů, značek, zdravovědy, ale i praktickou dovednost jízdy na kole a tolik obávanou výzvu, kterou je jízda zručnosti.

Všem účastníkům děkuji za vzornou reprezentaci školy a příjemně strávený slunný den na dopravním hřišti.

  1. Wollrabová