Na exkurzi do firmy Drylock v Hrádku nad Nisou

V pátek 10.6. jsme se vypravili na exkurzi do firmy Drylock v Hrádku nad Nisou.

Tato firma vyrábí dětské plenky a další hygienické potřeby. Její závod je největší v Evropě a je vybaven těmi nejmodernějšími technologiemi. Drylock je součást rodinné firmy se sídlem v Belgii, která vlastní dalších sedm továren po celém světě.

V Hrádku mají dvě výrobní haly. Výroba probíhá na několika linkách, vybavených těmi nejmodernějšími technologiemi. Protože jde o hygienický průmysl, bylo zde velmi čisté pracovní prostředí. V laboratořích pak plenky nejen testují, ale také vyvíjí.