Projektový den

Projektový den se celý týkal zvířátek.Každá třída si vylosovala jedno hospodářské zvíře,o kterém měla nashromáždit co nejvíce poznatků a vytvořit plakát.My jsme si vylosovali prase.Z počátku jsme nebyli příliš nadšení,ale postupně jsme shromažďovali materiál na plakát a práce nás začala bavit.Nejvíc jsme se ale těšili na návštěvu paní s pejskem,která nám přiblížila práci organizace Šance pro zvířata.Vzala s sebou i jedno ze zachráněných - psa Lojzíka,který děti nadchl a všechny se s ním pomazlily a vyfotily.Moc musím děti i rodiče pochválit za spoustu dárků,které jsme mohli zvířátkům poslat.Projektový den se vydařil.