Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Školní výlet - Sychrov a okolí

Poslední výlet na základní škole bývá trochu jiný než všechny předchozí. Tentokrát to platilo určitě. 9.A se po dlouhém přemítání kam a na jak dlouho, vypravila na zámek Sychrov, po jehož prohlídce se procházkou přemístila do údolí řeky Mohelky. A co bylo výjimečné? Stavění nejen stanů, ale na volejbalovém hřišti i dřevěného sloupu, příprava a zapalování táborového ohně, dobrovolná zkouška sekání kosou, či jízda na 40letém prototypu paddelboardu. Pohodová atmosféra zajistila výjimečné hodnocení 10 z 10.