Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Poslední vysvědčení a rozlučka

Deváťáci dnes převzali poslední vysvědčení na ZŠ a MŠ Barvířská. Bylo nám potěšením a odměnou vyučovat v 9.A, vládla zde pracovní pohoda a klid. Ten byl občas tak nezvyklý, že se jej snažili narušit samotní učitelé. Děkujeme rodičům za vzornou výchovu těchto dětí a přejeme jim všem pohodové prázdniny. S žáky se rozloučila nejen třídní učitelka (viz fotky ze třídy), ale i učitelský sbor, kterému Natálka přednesla krásný projev a David Dang připravil vzpomínkové video. Ukrajinští žáci poděkovali pedagogům darem v podobě tradičního ukrajinského chleba (viz foto).

Olga Húsková