Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Dotek Jizerek

Díky SEV Divizna jsme se ve středu 14. 6. vypravili na asi 10 kilometrovou procházku po okolí Liberce. Průvodce nám kromě paní Pavly dělaly další osoby, které byly/jsou s Jizerskými horami spjati. Jednalo se o hraběte Franze Clam-Gallase, šlechtičnu Kateřinu z Redernu, horolezce a znalce hor Rudolfa Kauschka a bezmála devadésátníka spisovatele Miloslava Nevrlého. Cestou z Mníšku přes Fojtku kolem jelení obory na Dračí vrch do Kateřinek čekalo několik zábavných her a aktivit, které je seznamovaly s historií a životem v Jizerských horách.