Velikonoce v EU (27.3.)

Již podruhé jsme navštívili liberecký V-klub. Tentokrát jsme absolvovali program "Velikonoce v EU".

V první části jsme si povídali o významu velikonočních svátků, proč se slaví či  jaké máme tradice.

Dozvěděli jsme se mnoho zajímavých věcí o Velikonocích v Německu, Velké Británii, Finsku, Slovensku, Itálii, Bulharsku a v mnoha jiných státech.

Ve druhé části jsme si zahráli ve dvojicích kvízovou hru. Museli jsme odpovědět na 12 otázek a vítězná dvojice dostala malé dárky jako cenu.

Odcházeli jsme plní nových informací a natěšení jak si užijeme velikonoční prázdniny i samotné Velikonoce.