Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Po stezce terasy Ještědu

Školní rok je v plném proudu a sním i naše akce. Naše třída se v rámci pobutu v přírodě vydala objevovat krásy Ještědsko-kozákovského hřbetu. Na trase po sopách teras Ještědu jsme si užili mnoho zábavy a mohli jsme obdivovat odvrácenou stranu hřebenu i krásný pohled na Ještěd, který žáci většinou neznali. Na terasách Ještědu jsme si vysvětlili horotvorné procesy a také trochu zablbli. Délka výletu byla cca 9km. Doufám, že se dětem výlet líbil a těším se na další pokračování.

S pozdravem M. Jeništa.