Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Opera? Opera! (představení Divadlo F.X. Šaldy) 11.2.

Se třídou jsme navštívili divadelní představení Opera? Opera!

Autorský pořad nejen pro mladší diváky o životních peripetiích, úspěších, pádech i zázracích operního divadla, fenoménu, jemuž se žádný jiný nevyrovná. Hudebně divadelní show, přinášející vzhled do zákulisí hudebně – divadelní historie očima roztodivného „Múzáka“, který byl vždy a všude tam, kde se psaly důležité momenty operních dějin. Představení, díky němuž se do opery zamilujete. Ať je vám devět či devadesát.  V hlavní roli se představí herec a liberecký rodák Petr Jeništa a herec Naivního divadla Marek Sýkora.

Představení jsme si moc užili a těšíme se na další kulturní akce.