Den pobytu 7.A v přírodě

Dne 4.9.2019 se konal Den pobytu v přírodě, který pro mne i 7.A znamenal daleko víc. Jako nová třídní učitelka jsem byla velmi ráda, že můžu strávit jeden z prvních dnů se žáky své třídy mimo školu a poznat je jinak než v lavicích.

Náš cíl byla rozhledna Královka nad Bedřichovem. Cestou jsme se potkali s lesními tvory, které jmse si nemohli nechat ujít.

Počasí bylo super a myslím, že jsme si tento den užili- lépe než zavřeni ve třídách...těšíme se na další akce.

Třídní učitelka J. Gajdošová