Recitační soutěž

V úterý proběhlo na naší škole školní kolo recitační soutěže. I přes přísná covidová opatření se přehlídky se zúčastnilo přes čtyřicet žáků, kteří byli rozděleni do 5 kategorií podle věku.  Své básně recitátoři přednášeli procítěně. Bylo vidět, že jim na konečném výsledku velmi záleží.  Jako každý rok si mohli soutěžící opět vyzkoušet přednes do bezdrátového mikrofonu. Ti nejlepší si z letošního ročníku soutěže odnesli diplomy a sladká ocenění. Účastníkům, kterým se nepodařilo umístit se na prvních místech, byla také rozdána malá sladkost jako ocenění jejich snahy. Všem účinkujícím patří poděkování a uznání za předvedené výkony.