Výlet- Malá Skála

Ve čtvrtek jsme se ulili ze školy a vyrazili na výlet. Jeli jsme na Malou skálu na řeku Jizeru. Půjčili jsme si nafukovací čluny (rpo dva- na raftech jezdí jen "masňáci" :-)) a vyrazili jsme- nejdřív na trénink...hned po něm jsme si ověřili, jak jsme rychlí v učení - JEZ! Zvládi jsme ho všichni, jen jedna posádka se vykoupala.

Na druhé koupací zastávce se stal bohužel úraz, tudíž jsme přišli o dva členy naší posátky  (paní učitelka Dobrovolná musela jet jako dozor do nemocnice) a museli jsme jejich člun táhnout za kánoí. Zbytek cesty už proběhl v pohodě, jen jsme doháněli čas a  pospíchali na vlak - skoro zbytečně, měl naštěstí pár minut zpoždění..

Koupali jsme se, smáli jsme se a taky jsme se trošku dohadovali. Ale bylo to strašně super strašně jsme si to užili a už se těšíme na náš další výlet.

Dominika Smolová- žákyně 6.B