Páteční odpoledne s laser Game

V pátek 19.5. jsme se se třídou po vyučování dohodli, že se nám ještě nechce domů a půjdeme spolu na „laserovou válku“. Máme to kousek od školy – v Revoluční ulici- a jednu hru jsme měli zdarma- no to přece nejde nevyužít ...:-)

Šli jsme skoro všichni a i když to byla pro každého jen jedna dvanáctiminutová hra, stálo to za to. Zkusili jsme si i box a střelbu na koš, kluci i virtuální hru…no, myslim, že fakt prima odpoledne????!

Asi si to zopakujeme, co říkáte…????

Vaše třídní