Naivní divadlo „Řekl bych nějakej vtip a pak bych umřel smíchy"

V pátek 24.3.2023 se třída 6.B vypravila do divadla na představení s názvem "Řekl bych nějakej vtip a pak bych umřel smíchy". Supermoderní představení bylo tak trochu jiné, než bychom od tohoto divadla čekali. Děj se odehrával v psychologické ordinaci a hlavním „terčem" byli tentokrát hlavně dospělí a (i jejich) závislost na počítačových hrách. Tato komedie, kde skupina dospělých pátrá po svých ztracených dětech, byla pro žáky zajímavá. Žáci byli z představení přímo nadšeni, zřejmě proto, že odrážela jejich běžný život a virtuální realitu.