Svor - 3.den

Třetí den nám zase pomalu končí, byl sice chladnější, ale sluníčko nám krásně svítí, my jsme se pořádně oblékli, takže nám to vůbec nevadí. Dopoledne jsme si zapisovali do Deníčku, psali jsme do písanky, učili jsme se Prvouku a 2.B nám připravila stopovanou, budeme jim ty úkoly muset zítra oplatit:)! Odpoledne jsme hráli celotáborovou hru a naučili se hrát Kin ball. Večer nás ještě čeká Svor má talent! Vzkaz pro všechny rodiče: na bungalovu máme teplíčko, jídlo je stále moc dobré (k obědu svíčková a k večeři palačinky), dopisy nám chodí a těšíme se z každé chvilky strávené spolu:)