Svor - 2.den

Posíláme další zprávy ze školy v přírodě! Všichni na vás moc myslíme, ale naštěstí máme tak plný program, že nestíháme ani smutnit:) Včera jsme ještě večer zvládli odtančit diskotéku. Noc byla klidná, všichni vyčerpáním usnuli velmi rychle. Dnes jsme se již učili, psali jsme dopisy, vyráběli deníčky a hráli jsme venku hry,  po poledním klidu nás čekala opět celotáborová hra Ztraceni a soutěže družstev. Jídlo nám stále chutná, zábavy je dost, sluníčko nám svítí a všechny děti se tváří spokojeně, v podvečerních hodinách spokojeně a unaveně:)