Desná- 2.den

Neodolali jsme krásnému vlahému letnímu večeru a uskutečnili jsme stezku odvahy. Proto se hlásím v takto pozdních hodinách. Ale vezmeme to postupně.

Ráno jsme začali výbornou snídaní. Pak jsme potrápili malé šedé buňky čtením, psaním, počítáním a angličtinou. Přestávky jsme využili k masáži chodidel, hrami a svačinou- jahodový koláč.

Odpoledne jsme načali hrami v lese a pak se vydali na výlet. Ačkoli to pro některé znamenalo téměř 1000 mil, urazili jsme 6 km. Podívali jsme se na přehradní nádrž Souš. Cesta zpět se zdála nekonečná, měli jsme dojem, že někteří umřou za chůze. Proto bylo neuvěřitelné, jak děti okamžitě zregenerují a kolik energie v nich po všech útrapách chůze zbylo. Rovněž nás poctil návštěvou a také kontrolou pan ředitel. Mohli jsme se pochlubit lesní posilovnou, kterou zbudovala naše Irča.

Oběd- masové kuličky v rajské omáčce, večeře- boloňské špagety, 2.večeře- meloun.

Takže zpět na začátek. Konečně se dostávám ke stezce odvahy. Procházka večerním lesem byla pro všechny zážitkem. Fotky dokazují, že nikdo nepošel bídnou smrtí v hlubokých jizerských hvozdech. Všichni naši miláčci již spokojeně oddychují v bezpečí hotelových postýlek.