27.6. Pobyt v přírodě - Hrádek nad Nisou, Trojmezí, Kristýna

V úterý 27.6. jsme se vydali na den pobytu v přírodě - tentokrát jsme se vydali vlakem do Hrádku nad Nisou. Z hrádeckého nádraží jsme zamířili po cyklostezce okolo vodní nádrže Kristýna k Trojzemí - místu, kde se schází hranice tří států - České republiky, Polska a Německa. Děti byly nadšené, prtotože během krátkého okamžiku navštívili doknce dva zahraniční státy. Po krátké přestávce jsme prošli povalovými chodníčky přes tzv. Mokřady u Kristýny a během cesty jsme posvačili v malém altánu, odkud jsme mohli poslouchat zpěv ptáků a užívat si klidu a ticha. Protože počasí nám opravdu přálo, vrátili jsme se do areálu Kristýny, kde si děti chvilku zaskotačily ve vodě a pohrály si na přilehlých hřištích. Nakonec jsme si dali zmrzlinu a vydali se směrem k vlakovému nádraží a zpět do Liberce. Byl to moc prima den, hezky jsme si to užili!