Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - (DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ), INFORMACE

penickova@zs-barvirska.cz

Speciální pedagog: Karel Řehák, rehak.karel@zschrastava.cz

____________________________________________________

Vážení rodiče, informace k distanční výuce ZDE:

29.6.2021

zítra, ve středu 30.6. 2021, rozdáme vysvědčení za letošní školní rok. Škola končí v 8,40h. Prosím o desky (obal) na vysvědčení.

Děkuji Vám za výbornou spolupráci po celé čtyři roky a přeji Vám i Vašim dětem hlavně hodně zdraví a osobní spokojenosti v příštích letech.

Hezké prázdniny!

S pozdravem M.Klúčiková

29.6.2021

ráda bych poděkovala rodičům Jakuba Krejsy za pěkný den, který jsme, díky jejich pozvání na zmrzlinu a ledovou tříšť, strávili u Jablonecké přehrady.

29.6.2021

pomůcky na příští školní rok již nekupují učitelé, ale žáci si je pořizují sami. Děti dostaly do ŽK tabulku s požadavky jednotlivých učitelů, podle kterých si pomůcky pořiďte.

_____________________________________________________

4.1.2021

Posílám znovu odkaz pro přihlášení do Školy v pyžamu pro ty, kteří se letos nemohou přihlásit.

Odkaz zkopírujte a zadejte do vyhledávače.

_______________________________________________________

1.1. 2021

distanční výuka bude od 4.ledna probíhat ve stejném režimu, jako v listopadu, včetně zadávání práce zde na webu a online hodin se mnou, paní učitelkou Wollrabovou a rodilým mluvčím Denielem.

Stejně jako v listopadu posílejte, prosím, zadané učivo ke kontrole přes Pyžamo. Prosím, abyste (klidně i zpětně) zadali konkrétní úkoly ke konkrétnímu datu.

Tzn. úkol zadaný např. na pondělí 4.1. vložte na Pyžamo k tomuto datu i v případě, že ho budete zadávat v jiné, následující dny - nejpozději však v neděli daného týdne.

Kdo přes pyžamo úkoly zadávat nemůže nebo neumí, bude mi úkoly za daný týden předkládat osobně ve škole v pátek v 10hodin, kdy si děti vyzvednu před školou a odvedu do třídy.

Je to z toho důvodu, že některé děti neměly doplněné učivo ještě v prosinci, tedy ani po dvou měsících od zadání a toto již nemohu tolerovat.

Zadávat budu opět hlavně matematiku a český jazyk, ostatní předměty jako vlastivědu a přírodovědu budeme muset zredukovat.

Obědy ve školní jídelně si děti mohou vyzvednout v jednorázovém obalu ve 13hod., ale musí si ho odnést domů. Sníst si oběd ve školní jídelně nebude možné.

S pozdravem M.Klúčiková