22.3. DDH - výcvik

V pátek jsme opět navštívili dětské dopravní hřiště, abychom si naposledy zopakovali všechna důležitá pravidla silničního provozu a vyzkoušeli si samotnou jízdu na kole. Někteří jsou na tom již dobře. Některé děti ještě čeká spoustu tréninku než se na konci května vypraví k samotné zkoušce, aby získaly průkaz cyklisty. Trénovat mohou děti od 4.4. každý čtvrtek od 14:00 do 17:00 přímo na dopravním hřišti, kde jim zapůjčí veškeré vybavení - pouze helmy musí mít svoje. Snad se všem podaří zvládnout zkoušky na 1!