Pyžamový den

Dnešní pyžamový den se u nás ve třídě moc povedl. Chci poděkovat všem rodičům za spolupráci. V pyžamu byli úplně všichni!  Už  po příchodu do zatemněné třídy jsme si  lehli na připravené karimatky a ještě chvilku odpočívali za zvuků meditační hudby. Pak jsme si povídali o usínání, o snech, o přípravě do postýlky, o plyšácích a muchláčcích na spaní.  Poslechli jsme si a trochu zazpívali Mravenčí ukolébavku (Svěrák - Uhlíř). Dočetli si naši úplně první CELOU přečtenou knihu. Nakreslili si berušku pro štěstí křídou na zahradě školy. Stejně jako to dělala hrdinka z knížky. Navrhli si vlastní povlečení na peřinu. A hned tam nalepili svůj portrét. Zjistili jsme, že v jedné pohádce se spí 100 let (Šípková Růženka) nebo na peci (Líný Honza). A také si zacvičili ranní rozcvičku. Byl to prima pyžamový den!