Den pobytu v přírodě - Jizerské hory

Dnešní výlet do Jizerských hor se opravdu vydařil. Autobusem jsme vyjeli na zastávku Bedřichov - Maliník, vydali se směrem k Liberci. Před horkem jsme se schovali do lesa, kde  bylo moc příjemně. V lese jsme si užívali  přírodu kolem nás všemi smysly: hledali barvy léta, pozorovali a zachraňovali hmyzáky,  obdivovali květiny, našli houby, poslouchali zpěv ptáků, ochutnávali borůvky, stavěli lesní domečky, skákali přes kameny a potoky. Ani jsme si nevšimli, že jsme došli na LIBERECKOU VÝŠINU.  Dostalo se nám velmi vřelého přivítání. Poněvadž jsme zdatní sportovci, tak jsme se hned vypravili na rozhlednu. Výhledy stály za to. V restauraci nám milý a ochotný personál připravil  super zmrzlinový pohár. Moc jim děkujeme!  Lepší jsme nejedli. Pak už nás čekal poslední úsek našeho putování a cesta tramvají do školy. Všechny musím moc pochválit. Nikdo nefňukal, že ho bolí nožičky. Už se těšíme na další výlety ve druhé třídě.