Dramacentrum-Kačka

KAČKA

Co když se ocitne někdo někde, kam nepatří? To se stalo plastové kačence, s jejímž příběhem se děti seznámí skrze divadlo a interaktivní hry. Dozví se mnohé o zvířatech žijících ve Veseckém rybníce a naučí se, jak ohroženým zvířátkům mohou pomoci. Program ovšem není zaměřen pouze ekologicky, ale také preventivně, především v oblasti sebevědomí a prevence vylučování.

Interaktivní program o ekologii, víře sám v sebe a o síle spolupráce. Program je postaven na autorské pohádce Kačka.