Včely (Plachá)

7.10.2010 byla třída 5.B pozvána na přednášku o včelách a včelařství. Cinkání lžiček v miskách bylo důkazem, že děti čeká i ochutnávka medu. V přednáškovém sále Krajské liberecké knihovny si děti mohly prohlédnout včelí plástve, pravý včelí vosk, pracovní pomůcky včelařů.  Skleněný úl odhalil život včel i s včelí královnou. Instruktážní film byl doplněn výkladem včelaře, který také odpovídal na zvídavé otázky žáků. Medu mohly děti sníst kolik chtěly, ale kdo měl velké oči, brzy poznal, že po třech lžičkách medu už ani na něj nemá chuť.

Ranní ŠD od 11.1. opět v provozu

Od 11.1. ranní družina ve 3.patře hlavní budovy - ŠD.
Čas  příchodu 6:30-7:15 hodin.
Zvonek herna B.

Prosíme nahlásit jméno dítěte, to odchází samo do šatny (zde je zajištěn dohled) a pak následně do heren 3.patra, rodiče do budovy nevstupují.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce.