Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Včely (Plachá)

7.10.2010 byla třída 5.B pozvána na přednášku o včelách a včelařství. Cinkání lžiček v miskách bylo důkazem, že děti čeká i ochutnávka medu. V přednáškovém sále Krajské liberecké knihovny si děti mohly prohlédnout včelí plástve, pravý včelí vosk, pracovní pomůcky včelařů.  Skleněný úl odhalil život včel i s včelí královnou. Instruktážní film byl doplněn výkladem včelaře, který také odpovídal na zvídavé otázky žáků. Medu mohly děti sníst kolik chtěly, ale kdo měl velké oči, brzy poznal, že po třech lžičkách medu už ani na něj nemá chuť.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.