Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - COVID-19: ORGANIZACE VÝUKY - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 12.-23.10.2020

Včely (Plachá)

7.10.2010 byla třída 5.B pozvána na přednášku o včelách a včelařství. Cinkání lžiček v miskách bylo důkazem, že děti čeká i ochutnávka medu. V přednáškovém sále Krajské liberecké knihovny si děti mohly prohlédnout včelí plástve, pravý včelí vosk, pracovní pomůcky včelařů.  Skleněný úl odhalil život včel i s včelí královnou. Instruktážní film byl doplněn výkladem včelaře, který také odpovídal na zvídavé otázky žáků. Medu mohly děti sníst kolik chtěly, ale kdo měl velké oči, brzy poznal, že po třech lžičkách medu už ani na něj nemá chuť.

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vláda nařídila v souladu s krizovým zákonem hejtmanům, aby v místech potřeby určili školu nebo školské zařízení veřejných zřizovatelů k výkonu péče o děti ve skupinách nejvýše 30 dětí ve věku od 6 do 13 let zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnanci/příslušníci...

VOLBY DO ŠKOLSKÉ RADY

Na podzim proběhnou doplňovací volby do Školské rady – kandidát za zákonné zástupce.

Drumbeny (Šímová)

Ve čtvrtek 8. října 2020 proběhl na naší škole pro žáky 1.stupně zážitkový program (nejen) s drumbeny, kterým provázel muzikant a lektor Zdeněk Roller.