Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K NÁSTUPU 12.4.2021

Tříkrálová nadílka ŠD

TŘÍKRÁLOVÁ NADÍLKA
Po vánočních prázdninách děti již nadobro opustily provizorní prostory školní družiny. První akcí v nové družině  a v novém roce, byla Tříkrálová nadílka. Množství dárků v podobě hraček, společenských her a míčů neuspokojilo všechny děti, ale doufáme, že postupně bude možné si  ještě něco dokoupit.
Příští akcí bude záležitost čistě dívčí, jelikož budeme volit Miss Aerobik. Akce se uskuteční ve středu 13. ledna 2010 od 13:30 hod v prostorách družiny.

Návrat do školy

V pondělí 12. dubna 2021 se podařilo vrátit alespoň část žáků do školy. První testování proběhlo na výbornou.

Zápis do 1. ročníku 2021

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

termín zápisu do 1. ročníku je stanoven na čtvrtek 22. dubna 2021.

Jarní číslo školního časopisu (Burdová)

Ačkoli se stále učíme z domova, redaktoři školního časopisu se nenechali touto překážkou zastavit.