Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - dopravní omezení před školou

Škola Zdravé Pětky (Plachá)

V posledním prosincovém týdnu se na naší škole uzavřel unikátní celorepublikový vzdělávací program, do kterého se zapojily všechny třídy 1.st. Výukový program Škola Zdravé Pětky je zaměřen na zdravý životní styl v oblasti zdravého stravování a motivuje děti k automatickému přijetí zásad zdravé výživy. Tento vzdělávací program je realizován společností Ahold zdarma. Spotřebu ovoce a zeleniny u našich žáků na 1.stupni podporuje také projekt Ovoce do škol za pomoci evropských a státních dotací.