Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Základní škola a Mateřská škola Barvířská Liberec

Důležitá sdělení - MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - DISTANĆNÍ VZDĚLÁVÁNÍ, INFORMACE K 1.3.2021

Kinderiáda (Sakařová)

23.11.2011 jsem spolu s 9 dětmi vyrazila tramvají č. 11 směr Jablonec Nad Nisou. Našim cílem byl atletický stadion Na Střelnici. Zde se odehrávalo regionální kolo Atletické soutěže podporované firmou Kinder – Kinderiáda. Jak již sám název napovídá, jednalo se o atletické soutěže. Jelikož naše škola na atletiku přímo zaměřená není, od dětí se neočekávaly žádné vrcholné výkony. Spíš si měly vyzkoušet atletické prostředí a zjistit, jestli by se jim něco podobného do budoucna nelíbilo. A protože hlavním sponzorem byla firma Kinder, v mimosoutěžních disciplínách si děti vyzkoušely různé soutěže a odměnou jim byly čokoládky. Zúčastněných škol bylo 30, s dětmi jsme si dali za cíl dostat se pod 25. příčku a povedlo se nám to. Nakonec jsme obsadili 23 místo.
Chtěla bych poděkovat Mikulášovi nejen za jeho pěkné 6. a 7. místo, ale i za rozcvičení dětí a natrénování startů. Další díky patří Elišce, která díky Lukášovi, Jirkovi a Mikulášovi dokázala udržet první místo v našem rozběhu štafet. Velká poklona také patří Kristiánovi a Aničce, kteří se dokázali ve své kategorii dostat na krásná 11. a 17. místa (skok z místa a 60m). Děkuji i Nele za pěkný hod míčem (přes 5 metrů) a Aničce, Jirkovi a Honzovi za velkou snahu porazit nelehké soupeře. Myslím si, že i děti jsou spokojené, protože odměnou byly každému pěkné ceny a nezapomenutelné zážitky. Takže DÍKY Vám Všem!!!

 

Třídy

Žákovská knížka

Školní družina
Školní družina

Školka
Školka

Jídelna
Jídelna

Aktuality ze školy
Aktuality ze školy

Informace k provozu mateřské školy určené k výkonu péče o děti rodičů vybraných profesí

Vážení rodiče,
naše MATEŘSKÁ ŠKOLA byla určena jako škola pro děti pracovníků vybraných
profesí  IZS od pondělí  1.3.2021. Uvnitř více informací.

Základní školou pro děti pracovníků IZS zůstává ZŠ 5. května, Liberec:
https://www.zs5kveten.cz/

Ochranné prostředky dýchacích cest

Vážení rodiče,
 
Ministerstvo zdravotnictví vydalo dne 22. února 2021 mimořádné opatření, dle něhož s účinností od 25. února 2021 od 00:00 do odvolání platí:

více po otevření

Výuka od 22.2.2021

Vážení rodiče,

v příštím týdnu (od 22.2.2021.) bude probíhat výuka ve stejném režimu jako v současnosti.